Služby

Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme na vašej ceste k novému bývaniu.

Projektovanie

Vzhľadom na skutočnosť, že si celú konštrukciu domu navrhujeme a vyrábame sami, nie sme obmedzovaní katalógovými projektami a ponúkame zákazníkom domy podľa ich predstáv a potrieb. Atypický projekt sa tvorí na základe objednávky a jeho cena sa odvíja od predpokladaného rozpočtového nákladu stavby

Inžinierske služby

V rámci komplexnosti služieb ponúkame zákazníkom na požiadanie komplexný servis v oblasti prípravy výstavby. To znamená, že od štúdie domu cez projekt, územné konanie, stavebné povolenie až po kolaudáciu zariadime všetko za Vás. Tieto práce nie sú zahrnuté v cene domu a vykonávame ich za úplatu na požiadanie zákazníka.

Výroba a výstavba

Štandardne dodávame na kľúč samotný dom. Spodná stavba (základy,základová doska, vonkajšie schodisko, terasa) a prípojky inžinierskych sietí nie sú zahrnuté do ceny domu. Rozsah dodávky, ktorá je zahrnutá v cene domu je rozpísaná v základnej výbave domu. Avšak v prípade požiadavky si môže zákazník dohodnúť aj výstavbu spodnej stavby a prípojok inžinierskych sietí. V spolupráci s našimi partnermi sme pripravení vybudovať aj okolie Vášho domu. Tieto práce sú spoplatnené na základe samostatnej kalkulácie.

Konzultácie

Na základe skúseností z výstavby montovaných domov od roku 2001, výskumu vykonávaného v modelovom dome a domoch v ktorých sme bývali sme pripravení Vám poskytnúť kvalitné informácie z oblasti konštrukcie a výstavby energeticky úsporných domov.

Termografia

Od začiatku roku 2011 vykonávame meranie úniku tepla pomocou termokamery nemeckého výrobcu TESTO. Na základe analýzy vieme doporučiť úpravy, ktoré vedú k zníženiu úniku tepla a zistiť investičnú návratnosť takejto úpravy.

Výstupom z merania je protokol s fotografiami miest úniku tepla.

Cena merania pozostáva zo základnej ceny 100 € za rodinný dom do veľkosti 200 m2 úžitkovej plochy a náhrady dopravných nákladov vo výške 0,6 € za kilometer jednosmerne od sídla spoločnosti.