Výroba a výstavba

Od založenia spoločnosti v r. 2001 vyrábame konštrukcie pre naše domy sami. Pred založením spoločnosti Mondom s.r.o. sme vyrábali drevené väzníky pre krovové konštrukcie. Vyprojektovali a vyrobili sme ich viac ako 100. Na základe spolupráce so spoločnosťou Candom a.s. a najmä s Ing. Arch. Richardom Polomom sme pripravili projekt novej spoločnosti. Jeho a naše skúsenosti sme pretavili do výroby a výstavby energeticky úsporných stavieb. Preto si dovolím tvrdiť, že v drevených konštrukciách a výstavbe energeticky úsporných stavieb máme dostatok vedomostí.

Dušan Dzurik

Základy sú pre nás základmi. Žiadny odpad zo stavby. Kvalitný zásypový materiál. Vždy!!!

Izolácia proti radónu je u nás samozrejmosť. Izolácia proti vlhkosti je dvojstupňová.

Betónovú dosku prispôsobujeme hornej stavbe. V prípade požiadavky sú nosné len obvodové panely a aj základy. Celoplošnú dosku vibrujeme vibračnou latou.

Nosnú konštrukciu obvodových stien a priečok dodávame v rôznom stupni dokončenia, podľa požiadavky objednávateľa. Pre konštrukcie používame len sušené rezivo. Takto sa nám zákazníci nesťažujú, že im vŕzga dom.

Kvalitné izolačné materiály sú pre nás samozrejmosťou. Nie je izolácia ako izolácia. Ale ani drahá izolácia nemusí byť to, čo potrebujete. Využite naše konzultačné služby a dozviete sa niečo, čo si nikde neprečítate.

Dom pripravený na krytinu. Výber krytiny je na Vás. Dosť zákazníkov zmenilo na základe našich skúsenosti druh, alebo farbu krytiny.

Fasáda z polystyrénu? U nás zabudnite. Prečo? Konzultujte a predídete tak nepríjemným zážitkom v budúcnosti.

Všetko pod našim dohľadom. Myslím tým moju manželku a mňa. Sme rodinný podnik a záleží nám na jeho mene. Od r. 2002 sme na každej stavbe ako dozor.

Dušan Dzurik

Laminátovú podlahu používame od osvedčeného výrobcu. Aj keď neprídete na stavbu, aj tak tam dáme všetko, čo tam má byť.

Aj podlahové kúrenie, ak si želáte.

C

Obklady, dlažby a sanita to všetko je v štandardnej cene uvedenej pri realizáciách. Výber je na Vás. Ak nemáte vyhranený vkus a necháte to na nás, nesklamete sa.

C

Prajete si dom vrátane zariadenia? Žiadny problém. A žiadne premrštené ceny!

Kto Vám ponúkne v jednom balíku bazén?

A takto to vyzerá po 3-och rokoch.

A tkato šťastní budete, keď budete mať dom od nás.